• info@turktepe.com
  • +90 232 459 2051
atex_ambiente Scame ex proof turkiye distributor Türktepe

Sanayinin değişik alanlarına kalıp üretimi, aynı zamanda da uydu anteni üretimi amacıyla 2004 yılında İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. 

Üretim sektöründe geçen tecrübenin getirdiği birikim ve sanayide aranan en önemli kriterin kaliteli ürün ve hizmet olduğu bilincinden hareketle, dünya ile entegre olan yaklaşımımız sonucu elektrik ve elektronik sektörünün öncü firmalarından olan Scame (İtalya) ve Lumel (Polonya) firmaları ile yollarımız 2010 yılında kesişmiştir.​

Scame ve Lumel markalarının tüm ürün gamlarıyla yurtiçindeki bölgesel bayilik sistemiyle faaliyet gösterdiği her noktada bir pazar lideri olmayı hedefleyen Türktepe, 2010 yılında  giriş yaptığı yurtiçi elektrik elektronik malzemeleri sektöründe güvenilir bir marka haline gelmenin ve ülke içine geniş bir müşteri portföyüne sahip olmanın haklı mutluluğunu yaşamaktadır.

Teknoloji dolu yeni ürünleri ve kalifiye kadrosuyla sunduğu ürün yelpazesini sürekli geliştirerek müşterilerine çağın isteklerine; uygun , esnek çözümler sunmayı amaçlayan Türktepe, kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden faaliyetlerini geliştirmek ve müşteri memnuniyetinin devamını sağlamak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Fiyat ve stok bilgisi için

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

+90 232 459 2051

Türkiye’nin teknolojik ürünler üretmesine ve marka yaratabilmesine, maliyeti düşük ama kalitesi yüksek ara ürünlerle destek olmak.
Türkiyemizin ve yaşam kalitemizin ileriye taşınmasına katkı sağlamak
Üst yönetimin tam desteği ile tüm çalışanlarımızda kalite bilincini oluşturmak – Paydaşlarımızla güven dayalı bir işbirliği içinde olmak – Tüm süreçlerde paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayarak aranan bir firma olmak – İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak

1990'larda elektrikli araçlar için şarj sistemleri geliştiren ilk kişilerdik. O zamandan beri yenilik yapmaktan asla vazgeçmedik.

Bizimle iletişime geçin

İletişim Formu

Scame'in altyapılar ve elektrikli araba şarj bileşenleri sektöründeki kararlılığı doksanların sonunda doğdu. Aslında şirket, şehirlerde çevresel etkiyi en aza indiren yeni bir eko-uyumlu mobilite fikri yaratma olasılığını hemen benimsiyor.